Έγκριση εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο: «Ψυχοεκπαίδευση και ενημέρωση μαθητών/μαθητριών για την άνοια των γιαγιάδων και παππούδων στην οικογένεια» Έγκριση εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο: «Ψυχοεκπαίδευση και ενημέρωση μαθητών/μαθητριών για την άνοια των γιαγιάδων και παππούδων στην οικογένεια», το οποίο απευθύνεται σε μαθητές και μαθήτριες σχολικών μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Γυμνάσιο, Γενικό και Επαγγελματικό Λύκειο) της χώρας. Previous article: Έγκριση υλοποίησης εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο: «Η Πυξίδα του Εαυτού μου» Prev Next article: Έγκριση εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο: «Εργαστήρια συμμετοχικού σχεδιασμού στο πλαίσιο του ευρωπαϊκού προγράμματος UIA με τίτλο “Cultural H.ID.RA.N.T.” σε σχολεία του Δήμου Χαλανδρίου» Next