Έγκριση εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο: «Τον νου σου στον νου σου! Ενίσχυση της εκπαίδευσης μέσα από την αλληλεπίδραση και απαρτίωση των αισθήσεων στον εγκέφαλο» «Τον νου σου στον νου σου! Ενίσχυση της εκπαίδευσης μέσα από την αλληλεπίδραση και απαρτίωση των αισθήσεων στον εγκέφαλο [Ακρωνύμιο: ΤΝουΣΣΝουΣ]», το οποίο απευθύνεται σε μαθητές και μαθήτριες της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Previous article: Έγκριση εκπαιδευτικού προγράμματος: «Ευαισθητοποίηση και ενδυνάμωση μαθητών/μαθητριών στην πρόληψη της έμφυλης βίας σε σχολικό περιβάλλον και στις συντροφικές σχέσεις» Prev Next article: Έγκριση υλοποίησης εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο: «Πανδημία: να το δούμε ως ευκαιρία» Next